HS OTC

HAMMER STRENGTH
OFFICIAL TRAINING CENTER

Pouze vybrané fitness kluby se mohou chlubit prestižním oceněním oficiálního Hammer Strength tréninkového centra. I váš klub se mezi ně může zařadit, pokud jej vybavíte 15-ti a více stroji značky Hammer Strength.

Připojte se k elitní skupině klubů, která se rozhodla nabídnout to nejlepší. Je to značka kvality, kterou bohatě využijete ve svém marketingu. Na svých webových stránkách, ale i přímo v klubu, kam si umístíte oficiální plaketu z nerezové oceli, takže vaši členové budou mít denně na očích, že jste se rozhodli nabídnout jim to nejlepší.

Nebo snad hledáte klub, kam budete chodit cvičit? Zastavte se určitě v těchto oficiálních HS centrech a poznejte sami ten rozdíl!

Získejte konkurenční výhodu

Odlište se od obyčejných posiloven a podtrhněte kvalitu Vašeho fitness centra tím nejlepším vybavením. Získejte velkou konkurenční výhodu a ukažte lidem, že ve Vašem fitness centru se cvičí na těch nejlepších a nejmodernějších přístrojích!

Připojte se k elitě

Staňte se členem elitního klubu Hammer Strength Official Traning Center a přilákejte návštěvníky, kteří to s cvičením a posilováním myslí opravdu vážně – takový zákazník už měnit prostředí nebude, protože to nejlepší nabídnete Vy