Naše značky

ZNAČKY ZASTUPOVANÉ SPOLEČNOSTÍ
CZECH FITNESS GROUP

Kardio vybavení a premiové posilovací stroje

Life Fitness je leadrem v kategorii kardio strojů a také zaujímá jednu z vedoucích pozic v kategorii prémiových selekcionizovaných silových strojů.

Všechny profesionální a domácí fitness výrobky mají pověst trvanlivosti a spolehlivosti a jsou na špici technologií a designu.

Silové posilovací stroje

Hammer Strength vyrábí zařízení pro sportovce již více než 25 let. 

Jedná se o robustní tréninkové výkonové vybavení, které trénuje sportovce a pomáhá cvičenům dostat se tam, kam potřebují. 

Stroje Hammer Strength  jsou vyrobeny a uzpůsobeny veškerým moderním biomechanickým potřebám cvičícího těla a dosažené výsledky odměňují všechnu tvrdou práci při tréninku.

Značku Hammer Strenght využívá pro své tréninkové potřeby většina profesionálních týmů NHL, MLB, NBA a NFL.

Prémiové cvičební stroje

Cybex International, Inc. je předním značka prémiových zařízení pro cvičení především pro komerční využití. 

Produktová řada Cybex zahrnuje celou řadu silových tréninkových a kardiologických tréninkových přístrojů .

S více než 90 patenty je zařízení Cybex inovativní v konstrukci, odolné ve struktuře a konstruované tak, aby bylo biomechanicky správné pro dosažení optimálních výsledků s minimálním namáháním těla.

Premiová řada cyklotrenažérů

Tým ICG zajišťuje celosvětově motivovanou, mentorovanou a měřenou pozitivní změnu v životě a indoor cyklistických sportovních komunitách.

Snaha o vynikající výsledky v oblasti indoor cyklistiky učinila společnost ICG největší světovou společnost se specializací na navrhování, výrobu a programování potřebného vybavení.

Nejkvalitnější indoor cyklotrenažéry poháněné patentovaným systémem ICG® spojuje jedinečný design s vylepšeným technologickým zážitkem.

Díky spojení těchto zkušeností s cyklistickým zážitkem poskytují povzbuzení a vynikající výsledky.

Speciální rehabilitační a kardio stroje

Když společnost SCIFIT v roce 1987 začala, většina firem vyráběla fitness vybavení pro lidi, kteří již jsou fit.
SCIFIT se zeptal: “A co ostatní?” Přemýšleli o osobách, které jsou zraněné, paralyzované nebo bojující s nemocemi. Přemýšleli o těch, kteří mají menší sílu, slabou vytrvalost nebo omezený rozsah pohybu. A pak se rozhodli, že by mohli pomoct odvážným způsobem.

SCIFIT produkty byly přijaty fyzikálními terapeuty, specialisty na rehabilitaci srdeční činnosti, vedoucími koordinátory činnosti, zdravotními řediteli nemocnice, učiteli PE a adaptivními cvičiteli cvičení.

Tito profesionálové pomohli upravovat výrobky SCIFIT.